Absurd goni absurd, czyli Rick and Morty gadżety

Rick and Morty Get Schwifty - ceramiczne kubki

Dlaczego animowane seriale dla dorosłych są tak lubiane? Z całą pewnością można o nich powiedzieć, że są pod wieloma względami wyjątkowe. To także idealna rozrywka w chwilach, gdy nie potrzeba nic innego do relaksu, jak tylko czarny humor i dosadne żarty.

„Rick and Morty”, czyli serial animowany dla dorosłych

Pierwszy odcinek tej popularnej kreskówki został wyemitowany w grudniu 2013 roku, a jego twórcami byli Justin Roiland oraz Dan Harmon. Miała to być parodia popularnego filmu „Powrót do przyszłości”, ale zaraz po debiucie kreskówka zebrała bardzo przychylne recenzje krytyków, a także duże uznanie wśród widzów. Obecnie serial doczekał się kilku sezonów, a my możemy oglądać do na platformie Netflix.

Jego popularność przyczyniła się do tego, że w sklepach (np. tutaj) pojawiły się Rick and Morty gadżety. Możemy więc zaopatrzyć się w praktyczne akcesoria jak kubki, breloki, czapki, koszulki, długopisy, które nawiązują do osobliwego humoru oraz głównych postaci tej szczególnej kreskówki. Jest to decydowanie świetna propozycja dla fanów tego serialu.

Rick and Morty gadżety – co w nich wyjątkowego?

Serial to losy ekscentrycznej rodziny. Nie brakuje więc w nim wyjątkowych i osobliwych charakterów. Najważniejszym z nich jest oczywiście dziadek naukowiec, który podróżuje po galaktykach i alternatywnych rzeczywistościach wraz ze swoim wnukiem. Nałogi, dosadne żarty, bezsens, absurdy i niepowodzenia w życiu przekładają się na specyficzne widzenie rzeczywistości, co oczywiście potwierdzą także gadżety związane z tym serialem.