Sposób na ożywienie wnętrza – plakat z rowerem

plakat z rowerem

Czy Ty też lubisz czasem zmienić coś w swoim mieszkaniu? Jeśli tak, to mam dla Ciebie wspaniałą propozycję! Nie ma co ukrywać, biel na ścianach to najpopularniejszy kolor kilku ostatnich sezonów. Jednak puste, białe ściany sprawiają, że wnętrze staje się surowe. I tutaj pojawiają się plakaty i grafiki!

Dodaj kolorów Twojemu wnętrzu

Usiądź wygodnie na kanapie przed pustą, białą ścianą. Dodajmy na nią kontrastującą ramkę. Co chcesz zobaczyć? Plakat w Twoim ulubionym kolorze? Grafikę przedstawiającą mapę miasta, w którym mieszkasz, z kolorowo zaznaczonymi ścieżkami rowerowymi lub najlepszymi kawiarniami w okolicy? Jedna ramka to za mało? To nic. Możesz bawić się w tworzenie rozmaitych kolaży, przedstawiających co tylko chcesz. Motywy sportowe, kwiatowe, owocowe czy to, co sobie potrafisz wyobrazić. Już widzę te ściany pełne kolorowych plakatów z rowerami!

Czarno-białe szaleństwo

Jeżeli boisz się eksperymentować z kolorami, lub po prostu wolisz stonowane dekoracje, to plakaty też są dla Ciebie. Możesz wybierać pomiędzy szkicami architektury czy znanymi postaciami. Tworzyć ściany pełne ulubionych cytatów w rozmaitych czcionkach. Ozdabiać wnętrza odciskami liści paproci na papierze. Czarno-białe dekoracje zawsze są trendy, tym bardziej plakaty!

Gotowy na Twoje nowe stare wnętrze?

Plakaty to prosty i tani sposób na ożywienie mieszkania. Możesz eksperymentować z różnymi typami, jak plakaty rower. A jeśli lubisz zmiany, to szybko przemienisz swoje wnętrze ze spokojnych barw, w te żywe i jaskrawe. Jeden plakat z rowerem, a będziesz czuć powiew świeżości przez długi czas!