Dekoracja ściany

Urządzenie przytulnego wnętrza może być nie lada wyzwaniem. Poza wyborem mebli równie ważny jest też odpowiedni dobór akcesoriów dekoracyjnych. To one tworzą klimat w domu czy mieszkaniu i pozwalają wyrazić nasz styl we wnętrzu.

Jak udekorować ściany?

Jednym ze sposobów aranżacji wnętrza jest dobór dekoracji ścian. Poza klasycznymi rozwiązaniami, takimi jak obrazy, rosnącą popularnością cieszą się plakaty. Są one doskonałym sposobem, by wyrazić swoją osobowość i dodać wnętrzu unikalnego charakteru. Co więcej, różnorodność i bogata oferta plakatów zachęca do tego, by od czasu do czasu zmieniać aranżacje i dostosowywać je do swoich upodobań i zmieniających się trendów.

Jak montować plakaty?

Instalacja plakatów może odbywać się podobnie, jak montaż obrazów, czyli przy wykorzystaniu odpowiednich ram. Jest też sposób, który może być lepiej dopasowany, zwłaszcza do artystycznych czy minimalistycznych grafik. Rozwiązaniem tym są wieszaki na plakaty, które nie przytłaczają wizualnie montowanej z ich pomocą grafiki. Nie odwracają one uwagi od treści przedstawionej na plakacie. Będą więc idealnym rozwiązaniem dla minimalistycznych wnętrz, w których to właśnie plakat, a nie jego rama ma grać główną rolę. Warto podkreślić, że montaż wieszaków jest bardzo prosty. Z uwagi na ich lekkość wystarczy tylko niewielkie mocowanie, które bez trudu utrzyma niewielką wagę montowanego na nim wieszaka i plakatu.

Wieszaki na plakaty – wyjątkowa oferta tylko tu